«При формуванні групи, місто врахувало побажання усіх стейкхолдерів процесу, тож ми чекаємо, що робоча група буде працювати конструктивно та ефективно і надасть професійні, незаангажовані пропозиції стосовно подальшої долі проекту», – підкреслив Володимир Бондаренко.
За результатами переговорів до групи увійшли 19 осіб, серед яких і представники театру та меценатів, і представники громадських та професійних організацій. Зокрема, це представники ГО «Громада Андріївського узвозу», Національної спілки архітекторів, Українського товариства охорони пам’яток, Інституту проблем сучасного мистецтва, Києво-Могилянської академії, спілки театральних діячів, ліги екскурсоводів Києва.
Як зазначив керівник апарату КМДА, рішення стосовно подальшої долі проекту має відповідати чітким та зрозумілим критеріям: органічному вигляду театру у середовищі Андріївського узвозу, дотриманню норм законодавства та ефективності використання коштів киян.
«Ми наголошуємо, що мета міста – захист історичного ареалу, і ми будемо продовжувати відстоювати інтереси Києва, маючи підтримку громадськості та законні важелі. Будівля не буде введена в експлуатацію, доки не отримає схвалення киян. І це наша чітка позиція», – наголосив Володимир Бондаренко
Нагадаємо, що містобудівна рада надала свої рекомендації щодо необхідності змін у фасаді Театру та актуальності громадських слухань ще у 2015 році. Наразі існує низка суперечливих думок стосовно сучасної будівлі театру, однак усі погоджуються в одному – Театру на Подолі потрібна нова будівля.