Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації відвідали Вишгород (фото)
Опубліковано 23 липня 2018 року о 09:05
фото
Активно триває культурологічно-відпочинкова програма для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва. Так, 19 липня відбулась екскурсія до міста Вишгород. Спочатку діти відвідали історичний музей, де з цікавістю слухали історію цього древнього міста і розглядали експозицію. Потім помандрували у Музей давньоруського гончарства, де вихованці з захопленням ліпили із глини і фотографувалися на корові із сіна.
А далі у нас був мотузковий парк «Тарзан», прогулянка набережною Київського моря та купання в озері Бегемотик.
Всі дуже задоволені екскурсією і з радістю планують ще раз відвідати це чудове місто. І наступного разу піднятися крутим схилом Ольжиної гори.
