Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації відвідали Межигір'я (фото)
У межах культурологічно-відпочинкової програми вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району міста Києва цього разу відвідали Межигір`я.
Діти дізналися про історію цієї унікальної місцевості, про долю Спасо-Преображенського козацького монастиря, про відчуження цієї місцевості та ознайомилися з сучасним станом Національного межигірського парку.
Діти із захопленням розглядали дивовижні квіти та гарно доглянуту рослинність парку, водоспади, колекції різноманітних тварин та птахів, і навіть погодували красенів-лебедів. Вони залюбки фотографувалися на набережній Київського моря, а наприкінці помилувалися експозицією еліних автомобілів в «Музеї автотранспорту».
Працівники та вихованці центру дякують колективу Національного парку "Межигір`я" та екскурсоводу Василю Михальчуку за насичену враженнями та подіями екскурсію.