Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (фото)

Опубліковано 21 квітня 2016 року о 17:06
фото

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» 16 березня було оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

Відділом з питань кадрової роботи та державної служби Подільської районної в місті Києві державної адміністрації впродовж 30–ти календарних днів організовано прийом документів від кандидатів на участь у конкурсі.

До участі у конкурсі претенденти подали 18 заяв. 19 квітня було проведено іспит серед конкурсантів щодо перевірки їх знань з Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про столицю України – місто-герой Київ», специфіки функціональних повноважень.

За результатами іспиту та співбесіди з кандидатами комісія прийняла рішення рекомендувати голові Подільської районної вмісті Києві державної адміністрації призначити на посади та зарахувати до кадрового резерву кандидатів, котрі пройшли конкурс. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux