Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Валентин Мондриївський - громаді: «Якщо ми прагнемо вирішення конфліктних питань в правовому полі, то і самі повинні діяти згідно чинного законодавства»

Опубліковано 11 березня 2015 року о 12:13
фото

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський провів виїзний прийом громадян в секторі приватної забудови «Пріорка». Приводом для зустрічі стало колективне звернення мешканців житлового масиву та членів громадської організації «Пріорка» щодо, на думку громадян, самовільного захоплення одним із товариств земельної ділянки для будівництва багатоквартирного будинку. Місцеві мешканці кажуть, що ця історія розпочалася на початку вересня минулого року, коли в ніч з 12-го на 13-е вересня, на будівельний майданчик було завезено важку будівельну техніку, розпочалася зачистка території і риття котловану. Тоді, зупинити всі підготовчі роботи вдалося тільки згуртованістю мешканців мікрорайону та зверненням у правоохоронні органи. Зараз, переконані люди, без підтримки і захисту місцевої влади їм не обійтися.

Валентин Мондриївський інформував громадян, що з приводу цього питання від імені райдержадміністрації направлено відповідні листи в профільні Департаменти КМДА і відповідні комісії Київради з тим, щоб попередити можливий не правовий розвиток подій і з тим, щоб з’ясувати реальних власників земельної ділянки, позаяк будівельний майданчик відверто перевищує вказані в документах забудовника 10 сотих під забудову.

Зі свого боку, мешканці приватного сектору звернулися до керівника району з пропозицією облаштувати на місці так званого самовільного будівництва сквер для відпочинку. Керівник району зазначив, що пропозиція заслуговує на увагу, але: «…якщо ми говоримо про вирішення конфліктного питання в правовому полі, то облаштовувати сквер теж потрібно на цілком законних засадах. І, якщо забудовнику потрібно отримати всі дозвільні документи на ведення будівництва, то нам потрібно мати аналогічний пакет на облаштування скверу і зони відпочинку», - сказав Валентин Мондриївський.

Зважаючи на проблематику зазначеного питання, під час зустрічі очільника району з мешканцями мікрорайону,  були присутні начальник управління капітального будівництва, архітектури та землекористування Подільської райдержадміністрації Руслан Писарук та начальник відділу  по роботі зі зверненнями громадян Оксана Аршинова.  


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux