Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Уперше на конкурсі на перевезення пасажирів на маршрутах столиці взяли участь перевізники не тільки Києва чи області – Костянтин Усов

Опубліковано 13 грудня 2021 року о 11:44
фото

У Києві відбувся конкурс на визначення перевізників на міських маршрутах загального користування. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«Конкурс на визначення переможців, які мають право перевозити на автобусах киян, відбувся, як ми і планували. Він став унікальним, оскільки вперше в ньому брав участь перевізник з-поза меж Києва, який почув наш публічний заклик, приїхав сюди і запропонував 29 великих 12-метрових, повноцінних автобусів класу Євро-5. Цього ніколи не було раніше, бо це був закритий ринок для «своїх» і «улюбленців». Зараз це стало можливим, і цей перевізник з півдня України скоро перевозитиме киян гарними автобусами на трьох маршрутах», – розповів Костянтин Усов.

Заступник голови КМДА додав, що конкурсний комітет не допустив до конкурсу всіх перевізників, які запропонували на конкурс «богдани» і старі іржаві маршрутки.

«Серед переможців – наш флагманський перевізник «Київпастранс» та перевізники, які подали автобуси невеликі, але 2020-2021 рр. випуску. Це не те, що ми бачимо як ідеал, тому з ними будуть укладені короткострокові договори, максимум на рік», – додав Костянтин Усов.

Нагадаємо, серед оновлених і посилених вимог конкурсу – пасажиромісткість мінімум на 60 осіб, повна інклюзивність, відповідність стандарту класу викидів Євро-5, а також обладнання камерами зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження і датчиками пасажиропотоку.

З словами Костянтина Усова, це – нововведення Києва, такого не було і немає в інших містах України.

«Для нас дуже важлива безпека наших пасажирів», – наголосив заступник голови КМДА.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux