Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У Центрі медико-санітарної допомоги №2 Подільського району можна пройти вакцинацію проти грипу та ГРВІ

Опубліковано 17 грудня 2015 року о 14:29
фото

Вакцинація проти грипу, згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, є основним методом профілактики цього небезпечного захворювання. Перш ніж зробити щеплення, необхідно проконсультуватися з лікарем та пройти медичний огляд.

Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, належний рівень охоплення щепленнями проти грипу повинен бути не меншим за 75% серед груп медичного та професійного ризику. Це військовослужбовці, працівників правоохоронних органів, трудові колективи підприємств, установ, організацій, медичні працівники, особи з хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної системи, нирок, обмін речовин, особи віком за 60 років. Проте, вакцинація проти грипу не входить до календаря щеплень, тож є не обов’язковою, а рекомендованою.

У Подільському районі пройти вакцинацію проти грипу та ГРВІ в можна в КНП «Центр первинної  медико-санітарної допомоги №2» Подільського району за адресою: просп. Свободи, 22, кабінет №401.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, станом на 01.11.2015 в Україні зареєстровано та внесено до Державного реєстру лікарських засобів України 7 медичних препаратів для специфічної профілактики грипу, штамовий склад яких повинен щорічно переглядатися у відповідності з рекомендаціями ВООЗ на поточний епідемічний сезон.

Цього року внесені зміни до штамового складу для епідемічного сезону 2015-2016 років на наступні вакцини для профілактики грипу:

-        ДжіСі Флю / GC FLU вакцина для профілактики грипу (розщеплений віріон, інактивований), суспензія для ін’єкцій у попередньо наповнених шприцах по 0,5 мл та 0,25 мл №1, №10, виробництва Грін Крос Корпорейшен, Корея.

-        Ваксігрип спліт – вакцина для профілактики грипу інактивована рідка, суспензія для інерцій по 0,25 мл №1, №10 або №20; по 0,5 мл №1. №10, №20 або №50 в попередньо заповнених шприцах з прикріпленою голкою; по п мл (10 до) у флаконах №1 та №10 виробництво Санофі Пастер С.А., Франция;

-        Інфлувак, вакцина для профілактики грипу,поверхневий антиген, інактивована, суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл у попередньо наповнених одноразових шприцах №1 або №10 Абботт Біолоджікалз Б.В., Нідерланди.

Станом на 15.12.2015 року в Подільському районі захворіло 414 осіб на ГРВІ, випадків грипу не виявлено. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux