Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У Подільській РДА провели нараду за участі авторів проєктів ГБ-2020

Опубліковано 23 липня 2020 року о 09:55
фото

21 липня 2020 року відбулась нарада під головуванням Віктора Смирнова, голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, за участі авторів проєктів Громадського бюджету-2020 та керівників замовників їх реалізації щодо необхідності активізації виконання робіт та заходів із забезпечення їх завершення до кінця поточного року.

У ході наради визначено, що із 54 проєктів  реалізовано 5 громадських проєктів, на завершальному етапі перебуває 1 проєкт, продовжують перебувати на реалізації 48 громадських проєктів. 

Стосовно всіх проєктів, які перебувають на реалізації, відповідальними структурними підрозділами/підприємствами/установами забезпечено узгодження з їх авторами технічних характеристик предметів закупівель, підготовки тендерної документації, а також розпочато процедури закупівель і укладено договори з переможцями торгів.

За результатами наради відповідальним структурним підрозділам Подільської районної в місті Києві державної адміністрації  та комунальним підприємствам  доручено активізувати необхідні процедури щодо закупівлі товарів,  робіт, послуг та розпочати реалізацію громадських проектів згідно з укладеними договорами.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux