У парку "Сирецький" відбувся захід для багатодітних родин (фото)
Опубліковано 06 грудня 2021 року о 15:35
фото
У суботу 4 листопада у парку «Сирецький» відбувся захід національно-патріотичного спрямування, організований Київським міським центром сім’ї «Родинний дім». Від Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб прийняли участь 50 багатодітніх родин і сімей, що опинились в складній життєвій ситуації.
Запрошені сім’ї із задоволенням брали участь у роботі різноманітних інтерактивних локацій і майстер-класів, проходили квест, пригощалися солодкою ватою та фотографувалися у «дзеркалі», отримуючи фото на згадку. Зігрітися на холоді допомогав фудкорт із гарячим чаєм і глінтвейном. Наприкінці заходу учасники отримали продуктові набори.