Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У Києві стартувала операція «Первоцвіт»

Опубліковано 15 лютого 2023 року о 11:28
фото

На виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 30 січня 2023 року № 78 «Про посилення заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», відповідно до Положення Державної екологічної інспекції Столичного округу, затвердженого наказом Державної екологічної інспекції України від 01 червня 2021 року № 253, інспекцією виконується комплекс заходів, спрямованих на посилення у 2023 році заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України.

З метою збереження рідкісних видів рослин, які перебувають під загрозою зникнення, на території Києва екоінспектори будуть здійснювати рейди місцями продажу первоцвітів разом з представниками Нацполіції. Про це йдеться у повідомленні Державної екологічної інспекції Столичного округу.

«У межах проведення природоохоронної акції  «Первоцвіт» однією з основних її складових є пропаганда відмови від купівлі первоцвітів», – йдеться в повідомленні.

В екоінспекції нагадали, що торгівля первоцвітами (як продаж, так і купівля) є порушеннями законів України «Про Червону книгу України», «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища України» та інших.

Торгівля первоцвітами - це, перш за все, торгівля, яка заохочується виключно попитом. Тому важливим кроком у збереженні рідкісних видів рослин є відмова від їх купівлі.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux