Шановні кияни! Нагадуємо, термін сплати за комунальні послуги за пільговим тарифом подовжено до кінця жовтня
Опубліковано 20 жовтня 2014 року о 15:56
фото
Нагадуємо, що термін сплати за житлово-комунальні послуги за вересень продовжено до кінця місяця. При цьому знижка, передбачена за вчасну сплату (до 20-го числа), буде збережена.
Зазначимо, що з 15-го вересня кияни перейшли на новий тип розрахунків за житлові та комунальні послуги, пов’язані із переходом на прямі договірні відносини між виконавцями комунальних послуг та споживачами. Через це у жовтні місяці мешканці отримали рахунок на сплату за житлово-комунальні послуги із затримкою.
Тому міська влада прийняла рішення подовжити термін сплати за житлово-комунальні послуги із застосуванням пільгових тарифів, які застосовуються при оплаті до 20 числа, до кінця жовтня.
За матеріалами: http://kievcity.gov.ua/news/17622.html