Сергій Коваленко привітав дітей та молодь із Днем Святого Миколая (фото)
Напередодні Дня Святого Миколая у Центрі комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та осіб з інвалідністю провели святоковий захід для вихованців. На захід завітав тимчасовий виконувач обов’язків голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Коваленко.
«День Святого Миколая є невід’ємною частиною української культури. Цей добрий чарівник приходить до дітей із подарунками та солодощами, благословляє на добрі справи. Нехай кожному із вас він подарує те, про що мрієте, а всім нам - миру та перемоги», - звернувся до присутніх Сергій Коваленко.
Святкова програма була дуже насиченою – діти розгадували загадки, виконували музичні завдання, читали вірші, співали пісні, брали участь у конкурсах та естафетах, дивились лялькову виставу. Наприкінці заходу усі учасники отримали святкові подарунки.
Довідково.
Наразі у Центрі комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та осіб з інвалідністю Подільського району міста Києва на обліку перебувають 28 дітей та осіб з інвалідністю. Усі вони отримують комплекс заходів для адаптації, соціалізації та психологічної підтримки кожної дитини заради її щасливого майбутнього.
Все буде Україна!