Протокол Комісії ТЕБ та НС №15 (позачерговий) "Про додаткові заходи щодо попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території Подільського району міста Києва"
(термінового позачергового засідання)
«22» квітня 2020 року м. Київ
ГОЛОВУВАВ: Виконуючий обов’язки голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола ДУБОВИК.
ПРИСУТНІ: члени Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за списком, згідно Розпорядження Подільської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.03.2019 № 221, запрошені за окремим списком.
СЛУХАЛИ:
«Про запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та введення додаткових обмежувальних заходів на території Подільського району міста Києва».
Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, згідно із рішенням Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 «Про продовження режиму надзвичайного ситуації на всій території України до 11 травня 2020 року»
СЛУХАЛИ:
1. Внести зміни до пункту 1 Протоколу № 10 термінового позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Подільської районної в місті Києві державної адміністрації від 26.03.2020 та продовжити режим надзвичайної ситуації на території Подільського району міста Києва до 11 травня 2020 року.
2. Структурним підрозділам Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальним підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності та підпорядкування, які розташовані на території Подільського району міста Києва:
2.1. Забезпечити неухильне виконання протокольних доручень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Подільської районної в місті Києві державної адміністрації щодо запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та введення додаткових обмежувальних заходів на території Подільського району міста Києва;
2.2. Забезпечити неухильне виконання розпоряджень керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня – заступника Міністра охорони здоров’я - Головного державного санітарного лікаря та Постанови № 11 від 21.04.2020 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні».
Виконавці: Керівники структурних підрозділів Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій Подільського району міста Києва.
Термін: до 11.05.2020 року.
3. Звіти щодо виконання рішення засідання комісії надсилати на ім’я голови комісії через секретаріат на E-mail: [email protected].
4. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 та «Положення про Комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Подільської районної в місті Києві державної адміністрації», затвердженого Розпорядженням Подільської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.03.2019 № 221, рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання керівниками управлінь, установ, підприємств і організацій, які розташовані на території Подільського району міста Києва, незалежно від їхнього підпорядкування та форм власності.
Перший заступник голови комісії Микола ДУБОВИК
Секретар комісії Федор БАБЕНКО