Привітання виконувача обов’язків голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віталія Волошкевича з Днем місцевого самоврядування в Україні
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
Офіційно це свято було запроваджене в 2000 році, проте традиції міцного місцевого управління походять через сотні поколінь.
Наша з вами спільна плідна праця, партнерські відносини та взаємодопомога - єдиний шлях до забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Подільського району, створення комфортних умов для подолян. Ми об’єднані у прагненні зробити наш район, місто, країну успішними та багатими.
Нехай розуміння і підтримка всієї територіальної громади завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.
Міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань.
Зі святом!
З повагою Віталій Волошкевич