Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

На Контрактовій площі відкрився новорічний фестиваль «В пошуках Made in Ukraine» (+ програма)

Опубліковано 25 грудня 2015 року о 15:50
фото

У самому серці Подолу, на Контрактовій площі, розпочав свою роботу новорічний фестиваль «В пошуках Мade in Ukraine», який триватиме до 10 січня 2016 року. За словами організаторів,  виробники з різних куточків нашої країни представлять свої вироби: взуття, одяг, продукти харчування, косметику, побутову хімію  та багато інших.

Окрім цього, для відвідувачів ярмарку співатимуть відомі українські артисти, а любителі шопінгу, як запевняють організатори, зможуть знайти там все на свій смак та гаманець. 

Також, під час фестивалю працюватимуть майданчики з їжею та чудовими зразками хенд-мейда від українських майстрів.  

На сцені фестивалю щодня з 12.00 до 16.00 для дітей буде проходити безкоштовна дитяча програма (виступи аніматорів, конкурси, вікторини тощо), а з 19.00 до 22.00 відбудуться виступи DJ та молодих українських виконавців.

Концерна програма фестивалю:

25 грудня о 20.00 - відкриття фестивалю. Виступ популярного хіп-хоп гурту зі Львова «Rizups» (учасник шоу "Україна має талант" та "X-Фактор").

26 грудня  о 20.00 - виступ гурту «Тартак».

31 грудня о 23.00 - музично-поетична, хореографічна композиція (режисер М.Крупієвскій), в якій візьме участь шоу-балет, прозвучать вірші Василя Симоненка, Олександра Кочеткова.

Під мікси популярних новорічно-різдвяних українських мелодій та світових хітів у виконанні ді-джеїв на трьох екранах, розташованих на сцені, будуть показані кадри головних подій року, що минає, фрагменти улюблених фільмів, найяскравіші моменти святкування Нового року в Україні та інших країнах світу.

Новий рік глядачі на площі зустрінуть під "Вальс квітів" П.І.Чайковського з балету Лускунчик, бій старовинного годинника та спів птахів.
Потім півгодини Контрактова площа танцюватиме  разом з ді-джеєм і шоу-балетом на сцені під українські пісні. Родзинкою Новорічної ночі буде концерт джазового бенду під керуванням Ігоря Д’яченко, ведучий Сергій Харинович в образі святого Миколая.

1 січня о першій ночі програму продовжить DjЕfa, яка обіцяє учасникам танки до ранку!

7 січня о 19.00 - Різдвяний концерт Тараса Чубая та гурту "Плач Єремії".

Довідково.

Організатори фестивалю - журналіст Юлія Савостіна та партнери.

Фестиваль відбудеться за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та триватиме  з 25 грудня 2015 року до 10 січня 2016 року.

Вхід вільний.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux