Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

На АртПричалі відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисника України (фото)

Опубліковано 12 жовтня 2016 року о 15:25
фото

Сьогодні, 12 жовтня, на АртПричалі відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисника України. До участі у відзначенні свята долучилися ветерани, які здобули перемогу у Другій світовій війні, воїни-інтернаціоналісти, які брали участь у збройних конфліктах в більш як 30 - ти країнах світу, учасники антитерористичної операції на сході України, волонтери, громадські активісти, депутати Київської міської ради та співробітники Подільської райдержадміністрації.

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Дубовик у своєму виступі зазначив: «У цьому році наша країна вдруге на державному рівні відзначатиме День захисника України. В цей день ми вшановуємо всіх борців за незалежність України, бо це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Любов до рідної країни, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських козаків, солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на нашій землі. Українські військові – основа незалежності та безпеки нашої держави. Але захисники України – це не лише військовослужбовці. Сьогодні, на захист власної землі постав практично кожен. Тому, це свято всіх свідомих громадян України, всіх, хто вболіває за її долю та розвиток. Тому, бажаю кожному миру у вашому домі, добробуту і здоров’я всім близьким!  Нехай з нами буде правда і  перемога задля щасливого майбутнього наших дітей та внуків, задля процвітання нашої великої України!».

Також з вітальними словами перед учасниками зібрання виступили учасник Другої світової війни Висоцький Іван Федорович, голова громадської організації «Спілка інвалідів Афганістану», учасник бойових дій Сергій Афіндуліді, координатор Центру підтримки добровольців Роман Орищенко, депутат Київради Вадим Сторожук.

Присутні на урочистостях згадали і тих воїнів, які воювали за свою землю і віддали за неї найдорожче - своє життя і вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Захід завершився чудовим концертом від Національного президентського оркестру. І навіть, не зважаючи на вітряну погоду, на причалі панувала святкова атмосфера, а гаряча солдатська каша на березі Дніпра додала всім неймовірного відчуття згуртованості та єднання поколінь.  


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux