Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)
23 грудня відбулось засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
На початку засідання заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик обговорив з керівниками структурних підрозділів усунення пошкоджень інженерних мереж, через які без гарячого водопостачання залишається 2 будинки. За інформацією представників КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району» та КП "Київтеплоенерго", на пошкоджених ділянках ведуться ремонтні роботи для найшвидшого поновлення комунальних послуг в оселях мешканців.
Також для участі у нараді були запрошені представники перевізників, які займаються вивезенням твердих побутових відходів. «Необхідно скласти графіки вивезення ТПВ у вихідні та святкові дні. Наше завдання – забезпечити цілодобове прибирання та утримання території району в належному санітарному стані», - зауважив Микола Дубовик.
Крім того, Микола Дубовик зазначив про важливість завчасного оброблення тротуарів та доріжок посипковими матеріалами: «Необхідно бути готовими до перепадів температури повітря під час опадів, які можуть спричинити ожеледь. Тому, для уникнення травмувань мешканців району необхідно завчасно обробляти пішохідні зони піщано-соляною сумішшю».
Також учасники засідання розглянули звернення, з якими звертаються подоляни до КБУ «Контактний центр міста Києва 15-51». Так, за минулий тиждень мешканців найбільше турбували питання благоустрою прибудинкових територій, відсутності опалення та гарячої води, прибирання території району, вивезення побутових відходів, роботи ліфтового господарства та ліквідації розриттів.