Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

КК «Київавтодор» готова оперативно розпочати прибирання доріг у разі погіршення погодних умов 21 березня

Опубліковано 20 березня 2020 року о 17:52
фото

КК «Київавтодор» готова до снігу і ожеледиці. Зокрема, в разі погіршення погодних умов 418 одиниць снігоприбиральної техніки зможуть оперативно розпочати роботи на дорогах і тротуарах столиці. Про це повідомили у комунальній корпорації.

Нагадаємо, що за прогнозом Українського гідрометцентру 21-22 березня прогнозують дощ із мокрим снігом. Температура коливатиметься від плюсових до мінусових позначок, тому можливе утворення ожеледиці.

КК «Київавтодор» закликає водіїв бути обачними на дорогах за таких погодних умов.

Нагадаємо, що на період протиепідемічних заходів та обмежень столична влада закликає киян залишатися вдома та не виходити на вулицю без нагальної потреби, а також відповідально дотримуватися низки рекомендацій, що допоможуть зберегти здоров’я та життя.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux