«Я тебе чую: підтримую однолітка в окупації» – це конкурс есе й плакатів на підтримку однолітків на тимчасово окупованих територіях України
Опубліковано 05 червня 2025 року о 08:30
фото
Громадська організація «Центр громадянської просвіти “Альменда”» оголосила конкурс есе та плакатів, який має на меті через творчість сформувати емпатію та солідарність з підлітками, що живуть на ТОТ України.
Це — простір для тих, хто хоче сказати щось важливе тим, кого не бачить, але відчуває. Через слово, образ, емоцію — школярі з усієї України зможуть переосмислити виклики своїх однолітків.
До участі запрошуються учні 8–11 класів, ліцеїв, коледжів, закладів профтехосвіти, мистецьких шкіл та позашкільної освіти. Роботи приймаються до 30 червня.
Прийом робіт – до 30 червня 2025. Переможці отримають дипломи, подарунки та побачать свої роботи опублікованими в медіа й на платформах партнерів. Переможців оголосять до 1 вересня.
Умови участі: https://bit.ly/3GTlPPR
Подати заявку: https://bit.ly/43u1oBX