Фахівці із соціальної роботи Подільського району взяли участь у семінарі (фото)
Опубліковано 08 липня 2020 року о 15:51
фото
Фахівці із соціальної роботи Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у семінарі: «Соціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми та сім’ями, які постраждали від насильства та жорстокого поводження», який був проведений на базі центру спеціалістом Міської служби у справах дітей та сім’ї Київської міської державної адміністрації.
Під час семінару фахівці із соціальної роботи отримали інформацію щодо особливостей роботи з жертвами домашнього насильства.