Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

До кінця місяця працівникам «Київпастрансу» повністю виплатять зарплату за грудень

Опубліковано 29 січня 2014 року о 18:10
фото

Наразі ситуація із виплатами заробітної плати працівникам КП «Київпастранс» є найбільш стабільною за останні півроку. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк.

«Сьогодні питання виплати зарплати працівникам комунального підприємства міська влада тримає на контролі. Якщо раніше ми мали заборгованість за кілька місяців, то сьогодні практично увійшли в графік. Так, до кінця місяця повністю розрахуємося з людьми за грудень. Наразі, попри нестабільну ситуацію в країні та політичну кризу, столична влада знаходить необхідні кошти, які щодня перераховуються працівникам комунального підприємства», – зазначив Михайло Костюк.

Він підкреслив, що незважаючи на зменшення дохідної частини через свята, певну суму коштів вдалося акумулювати самому підприємству. Крім того, мобілізовано кошти місцевого бюджету та надходять компенсації за проїзд пільговиків із держбюджету.

За словами заступника голови КМДА, столична влада й надалі докладатиме всіх зусиль, аби поліпшити фінансову ситуацію підприємства, та зробить усе можливе, щоб його працівники отримували заробітну плату без затримок.

 За матеріалами: http://kievcity.gov.ua/news/13078.html


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux