Для працівників Територіального центру соціального обслуговування провели семінар
Опубліковано 23 грудня 2021 року о 18:45
фото
У межах проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням Подільського району щодо запобігання виникнення пожеж у зимовий період та безпечного поводження під час ожеледиці заступником начальника управління Подільського РУ ГУДСНС України в м. Києві Андрієм Бабаком було проведено семінар для працівників Територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Києва.
Одинокі пенсіонери та особи з інвалідністю є самою вразливою категорією верств населення, тому соціальні робітники повинні донести до своїх підопічних вкрай важливу інформацію щодо обережної поведінки під час несприятливих погодних умов та правил запобігання виникненню пожеж.