Головна  →  Новини  →  12 січня 2018

У Подільській РДА відбулися засідання комісій із соціальних питань (фото)

У Подільській РДА відбулися засідання комісій із соціальних питань (фото)

11 січня відбулися засідання комісій Подільської райдержадміністрації з питань призначення субсидій на оплату  житлово-комунальних послуг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Члени комісії розглянули питання забезпечення соціального захисту малозабезпечених громадян, які опинилися в скрутному матеріальному становищі, в частині надання житлових субсидій та пільг та з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сімей рішенням комісії з питань призначення субсидій на оплату  житлово-комунальних послуг 30 заявникам призначено субсидії, 1 заявнику відмовлено в субсидії, 1 заявнику надано пільгу.

Комісія з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянула 1 звернення та прийняла рішення про призначення заявнику державної соціальної допомоги.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук