Головна  →  Новини  →  10 січня 2018

ПАТ «Київенерго» інформує про зміну тарифів на централізоване опалення та гаряче водопостачання

ПАТ «Київенерго» інформує  про зміну тарифів на централізоване опалення та гаряче водопостачання

ПАТ «Київенерго» інформує своїх клієнтів про те, що з 31 грудня 2017 року набули чинності нові тарифи на теплову енергію та послуги на централізоване опалення та гаряче водопостачання.

 
Зменшення тарифів відбулось на підставі Постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення ПАТ «Київенерго» та змін до Постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб'єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг».
 
З 31 грудня 2017 р. тариф на централізоване опалення для будинків (квартир) з приладами обліку теплової енергії становить 1 355,83 грн/Гкал, без приладів обліку  –   31,55 грн за м² (з ПДВ).
Вартість централізованої подачі гарячої води з 31 грудня становить 80,62 грн за 1 м​у разі наявності в будинку (квартирі) рушникосушарки, приєднаної до системи гарячого водопостачання; за відсутності рушникосушарки – 74,53 грн за 1 м3.
 
Нарахування за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води у грудні будуть сформовані наступним чином: за 30 днів місяця – за минулими тарифами та за 1 день – за новими тарифами.  Нагадаємо, до 31 грудня 2017 р. тариф на централізоване опалення для будинків (квартир) з лічильником теплової енергії становив 1414,45 грн/Гкал, без лічильника – 32,91 грн за 1 м². Вартість централізованої подачі гарячої води складала  84,45 грн за 1 мдля осель з рушникосушарками та 78,08 грн за 1 м3 ​– без рушникосушарок.
Джерело: https://kyivenergo.ua
Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук