Головна  →  Новини  →  13 листопада 2017

У Подільському районі розпочинає роботу Муніципальна варта (фото)

У Подільському районі розпочинає роботу Муніципальна варта  (фото)

10 листопада голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський, начальник Подільського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Владислав Іщенко та керівник штабу Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта» Ігор Марі підписали тристоронній Меморандум про партнерство та співпрацю.

«Метою цього меморандуму є наше спільне прагнення щодо забезпечення законності, протидії злочинності та підтримки правопорядку на території Подільського району. Будь-яка допомога в цьому напрямку нам дуже необхідна та важлива. Тому, я сподіваюся на плідну співпрацю та взаємодопомогу», - зауважив голова райдержадміністрації. Також він додав, що наразі дуже актуальним є питання впорядкування паркування на Андріївському узвозі та вулицях, що поруч, оскільки там є водії, що порушують правила.

У свою чергу керівник штабу Муніципальної варти Ігор Марі зауважив, що його формування максимально сприятиме органам Національної поліції у виявленні порушень, захисті інтересів громадян, безпеки дорожнього руху та в боротьбі з дитячою безпритульністю і правопорушеннями серед неповнолітніх.

Після підписання сторони домовилися розробити спільні плани щодо подальшої співпраці та організації спільних заходів.

Зазначений Меморандум чинний з моменту підписання і діє впродовж року, а далі автоматично продовжується на той же термін, якщо жодна із сторін не заявить про його розірвання.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук