Головна  →  Новини  →  14 вересня 2017

Для подолян організували інформаційний семінар «Місцева демократія – орієнтири на європейські стандарти» (фото)

Для подолян організували інформаційний семінар «Місцева демократія – орієнтири на європейські стандарти» (фото)

13 вересня працівники бібліотеки № 11 Подільського району в рамках «Європейського тижня місцевої демократії» сумісно з фахівцями Подільського центру зайнятості для мешканців району організували інформаційний семінар «Місцева демократія – орієнтири на європейські стандарти».

Головний фахівець Подільського центру зайнятості Олена Акімова наголосила, що проведення таких заходів підсилює розуміння того, що «місцевий» і «європейський» підходи до здійснення самоврядування не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють. «Місцева демократія є загальною європейською цінністю та повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії», – підкреслила фахівець служби зайнятості.

Бібліотека підготувала книжкову виставку «Місцева демократія: європейські стандарти і київські реалії». Експонована література розкриває європейські принципи місцевої і регіональної демократії, роз’яснює положення Європейської хартії місцевого самоврядування й інших інструментів Ради Європи в цій сфері; інформує, як Україна виконує свої зобов’язання перед Радою Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, реалізує політику європейської інтеграції, а також сприяє залученню громадян до активного життя своїх регіонів.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук