Головна  →  Новини  →  11 вересня 2017

Громадський бюджет в дії: у Подільському районі відкрили оновлений спортивний майданчик та відремонтовані клуби за місцем проживання (фото)

Громадський бюджет в дії: у Подільському районі відкрили оновлений спортивний майданчик та відремонтовані клуби за місцем проживання (фото)

9 вересня у Подільському районі відбулись одразу три важливих спортивних події: відкриття відремонтованого клубу за місцем проживання «Чемпіон», відкриття нового спортивного майданчика на вул. Світлицького, 35-Б та Фестиваль спорту з нагоди відзначення Дня фізичної культура та спорту в Україні.

Голова Подільської райдержадміністрації Валентин Мондриївський відвідав відкриття та привітав подолян зі святом.

«Сьогодні у рамках виконання Бюджету участі в Подільському районі відкриваємо спортивний майданчик. Крім того, клуби за місцем проживання «Чемпіон», «Соняшник», «Академія дитинства», «Темп» - після ремонту гостинно запрошують дітей до занять. В них проведені капітальні ремонти, закуплено обладнання, меблі та все, що необхідно для повноцінної роботи. Впевнений, що оновлені клуби подарують Україні нових яскравих спортсменів!
Нічого б цього не сталося так швидко, якщо б не активність киян, які долучилися до Громадського проекту, зареєстрували свої ініціативи та отримали необхідну підтримку. Щиро дякую кожному, хто не стояв осторонь.
Цього року вже активно працює Громадський бюджет-2 і в ньому теж є безліч корисних та потрібних ідей, тому не зупиняємося, працюємо далі та голосуємо, коли прийде час!», - сказав Валентин Мондриївський під час відкриття спортивного майданчика.

Також на Фестивалі спорту клуб за місцем проживання «Чемпіон» презентував свої гуртки та демонстрував вправність вихованців у карате, таеквондо та силовому фітнесі. Відтепер цей клуб зможе збільшити кількість гуртків.

Нагадаємо, переможцями Бюджету участі у 2017 році стали 62 проекти, з них 10 - у Подільському районі. Серед переможців найбільше проектів, пов’язаних із освітою, спортом, комунальним господарством та навколишнім середовищем.

Детально переглянути звіт про реалізацію всіх проектів у Подільському районі за посиланням: /content/zvit-pro-stan-realizacii-proektiv.html

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук