Головна  →  Новини  →  10 серпня 2017

У Подільському районі з’явиться сучасний шкільний стадіон (фото)

У Подільському районі з’явиться сучасний шкільний стадіон (фото)

На виконання доручення Київського міського голови Віталія Кличка та відповідно до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік Подільська районна в місті Києві державна адміністрація виступає замовником робіт з реконструкції шкільного стадіону середньої школи № 243, що на вул. Новомостицькій, 10. Роботи виконує підрядна організація ПП "Виробничо-будівельна фірма "Будмайдан".

Наразі на стадіоні встановлено огородження будівельного майданчика та паспорт об’єкту реконструкції. Крім того, ведуться роботи з демонтажу старих трибун та підготовчі роботи до монтажу металоконструкцій і залізобетонних конструкцій нових трибун та дощового навісу.

"До мене неодноразово зверталися батьки дітей цього мікрорайону з проханням допомогти в облаштуванні спортивних майданчиків та футбольного поля. Завдяки тому, що розвиток спорту та здоровий спосіб життя один з пріоритетів у роботі міського голови, ми спільними зусиллями розпочали реконструкцію цього стадіону, який в перспективі має стати сучасним, комфортним та головне - безпечним осередком спортивного життя району. І що важливо, він буде доступний для глядачів з додатковими потребами ", -  зауважив голова Подільської райдержадміністрації Валентин Мондриївський.

У рамках проведення реконструкції стадіону будуть збудовані нові трибуни для глядачів на загальну кількість місць для сидіння - 727, з них 220 місць -  під навісом, включаючи місця для інвалідів, з влаштованими сходами та пандусом. Будується чотириста метрове ядро стадіону з трьома біговими доріжками, футбольним полем, баскетбольно–волейбольним майданчиком.

Крім того, облаштують майданчик для стрибків в довжину, тренажерні майданчики для учнів старших та молодших класів, роздягальні контейнерного типу, територію озеленять та огородять. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук