Головна  →  Новини  →  28 липня 2017

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2017 року на підприємствах Подільського району (фото)

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2017 року на підприємствах Подільського району (фото)

27 липня у Подільській райдержадміністрації відбулася нарада на тему: "Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2017року на підприємствах Подільського району ".

У заході, який пройшов під керівництвом першого заступника голови Подільської РДА Миколи Дубовика, взяли участь: начальник відділу організації профілактичної роботи та страховий експертиз Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України в місті Києві Олена Бочарова, головний редактор журналу “Промислова безпека” Андріан Галач, заступник головного редактора журналу “Промислова безпека” Оксана Штоляр, завідувачі секторами з питань охорони праці Печерської та  Голосіївської районних в місті Києві державних адміністрацій Лариса Кузьміч, Лідія Хоніна а також представники підприємств та організації Подільського району.

На початку наради Олена Бочарова виступила з доповіддю щодо проведеного аналізу  виробничого травматизму за І півріччя 2017 року на підприємствах, організації та установах Подільського району та столиці в цілому. На нараді було проведено детальний аналіз обставин, причин та наслідків виробничого травматизму у Подільському районі за І півріччя 2017року. За даними Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України в місті Києві за І півріччя 2017року в порівняння з  І півріччям 2016 року на підприємствах Подільського району виробничий травматизм значно зменшився. Причинами настання нещасних випадків у 2017 році стали порушення трудової і виробничої дисципліни, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків, особиста необережність потерпілого.

Микола Дубовик, зазначив, що у значній більшості причин травматизму простежується так званий "людський фактор", що свідчить про низький рівень трудової дисципліни, неякісне проведення інструктажів з безпеки виконання робіт та їх організації, не використання засобів індивідуального захисту. Багатьох проблем можна уникнути, якщо проводити своєчасний інструктаж, навчання та систематичну роботу зі створення безпечних умов праці. Все це в комплексі зменшить ризик травмування працівників і збереже найцінніше – життя і здоров’я людини.

Головний редактор журналу "Промислова безпека" Адріан Галач акцентував увагу на тому, що світовий досвід вказує на те, що безпека праці є основною гарантією стабільності та якості будь-якого виробництва, сказав, що запорука успіху функціонування підприємства - це роль та участь керівника в формуванні та діяльності системи охорони праці на підприємстві. «Ми всі повинні чітко усвідомити та пам’ятати, що поліпшення умов праці і її безпека одночасно зберігають здоров’я працівників та підвищують продуктивність праці і якість продукції, забезпечуючи тим самим конкурентоздатність виробництва», - зауважив він. Крім того, головний редактор журналу “Промислова безпека” Андріан Галач запросив присутніх взяти участь у V міжнародній конференції “Промислова безпека. Найкращі практики 2017”, яка відбудеться у місті Києві та надати свої пропозиції щодо винесення нагальних питань на конференції.

У ході наради доповідачі акцентували увагу на тому, що відсутності нещасних випадків позначається на професійній активності працюючих, на нормальному кліматі в колективі, а отже і на ефективності та продуктивності праці, скорочує витрати на пільги та компенсації за роботу в шкідливих і небезпечних для здоров’я умовах.

Учасники наради  також отримали методичні рекомендації щодо поліпшення стану охорони праці та профілактики нещасних випадків і професійних захворювань під час виробничого процесу, а також інформацію з питань державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Усі присутні на семінарі-нараді мали можливість дискутувати, ставили питання доповідачам та отримували вичерпні та змістовні відповіді.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук