Головна  →  Новини  →  28 липня 2017

У Подільській райдержадміністрації підвели підсумки роботи за І півріччя 2017 року (фото, відео)

У Подільській райдержадміністрації підвели підсумки роботи за І півріччя 2017 року (фото, відео)

27 липня в актовій залі Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський та його заступники прозвітували про роботу районної влади за І півріччя 2017 року.

До участі у заході долучилися мешканці району, керівники органів самоорганізації населення, житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, представники Громадської ради при Подільській райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району та структурних підрозділів адміністрації.  

Під час свого виступу Валентин Мондриївський докладно ознайомив присутніх з пріоритетними напрямками діяльності райдержадміністрації у 2017 році, розповів про проблемні питання, що ще потребують вирішення, та плани на друге півріччя. Особливу увагу голова району приділив питанню виконання бюджету міста Києва та Програми соціально-економічного розвитку в частині освоєння коштів, де головним розпорядником є Подільська районна в місті Києві державна адміністрація.

«Протягом першого півріччя поточного року розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів використано більше 500 млн грн, що становить 42 % до річного плану. Пріоритетними напрямками, на які спрямовано 93% бюджетних коштів були та залишаються виплата заробітної плати учителям, лікарям, вихователям та іншим працівникам бюджетних установ, харчування дітей, придбання медикаментів та розрахунки за спожиті комунальні послуги та енергоносії в школах, дитячих садках, бібліотеках та лікарнях -  це все те, що визначається державою, як захищені видатки бюджету», - зауважив голова райдержадміністрації.

Також профільні заступник голови розповіли про досягнення підпорядкованих структурних підрозділів за звітний період, а присутній на звіті депутат Київради, перший заступник генерального директора АК «Київводоканал» Вадим Сторожук запросив мешканців долучитися до спільної роботи в постійній комісії з питань власності.

По завершенню звіту Валентин Мондриївський відповів на запитання присутніх щодо діяльності райдержадміністрації, вирішення проблемних питань життєдіяльності Подільського району та планів на майбутнє. «Таким чином, у першому півріччі 2017 року робота структурних підрозділів райдержадміністрації була націлена на виконання процедурних питань, зокрема, проведення тендерів, визначення виконавців і таке інше. Наразі ми перейшли в активну фазу реалізації пріоритетних завдань, виконавши всі підготовчі етапи. Тому, працюємо далі задля покращення життя подолян, використовуючи досягнуті результати, рухаємося вперед», - підсумував все сказане голова району.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук