Головна  →  Новини  →  6 липня 2017

Форум «Громадський бюджет 2. Подільський район» (фото)

Форум «Громадський бюджет 2. Подільський район» (фото)

У Подільському районі відбувся форум «Громадський бюджет 2. Подільський район». Учасників форуму привітав заступник керівника апарату Подільської райдержадміністрації Олег Мукан. Він наголосив, що практика залучення громадськості до покращення міста є дуже корисною та результативною.

«Бюджет участі – це той механізм, що дає можливість кожному взяти участь у розподілі та використанні коштів міста. Сьогодні у вас є можливість поспілкуватись з авторами проектів минулого року, отримати корисні поради та поставити свої запитання. Бажаю плідної роботи та пропоную перейти до практичної частини», - зазначив Олег Мукан. 

Члени клубу авторів на чолі із заступником голови Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації Олексієм Коваленком ознайомили присутніх  із практичними аспектами реалізації проектів, надали корисні поради щодо супроводження своїх проектів та обговорили етапи громадського бюджету.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук