Головна  →  Новини  →  13 травня 2017

У Подільському районі продовжується реалізація громадських ініціатив, котрі стали переможцями в рамках Бюджету участі 2017 року (фото)

У Подільському районі продовжується реалізація громадських  ініціатив, котрі стали переможцями в рамках Бюджету участі 2017 року (фото)

Бюджет участі, в якому капітальний ремонт КМП «Академія дитинства» (проект №541) став одним із переможців, дає можливість  якісно підготувати клуб до нового навчального року. І це дуже вчасно, адже очікується, що новий житловий район «Варшавський» додасть навантаження всім місцевим службам вже на початку осені. А це означає, що кількість дітей, які потребують позашкільного навчання неймовірно і стрімко зросте.

Адміністрація Подільського районного центру клубів за місцем проживання «Поділ» вже почала реалізовувати проект збільшення кількості та спектру послуг КМП «Академія дитинства», адже повністю відремонтоване приміщення клубу дасть можливість працювати гурткам на повну силу.

Також стрімкими темпами проходять роботи по реалізації ще одного громадського проекту - капітального ремонту КМП «Темп» (№527). Мешканці житлового масиву «Виноградар» добре знають даний центр спортивного виховання та із задоволенням водять своїх дітей до його гуртків. 

Будівля КМП «Темп» стоїть окремо, тому капітальний ремонт оновить і приміщення, і фасад. Вельми необхідною була заміна вікон, адже взимку питання збереження тепла в цьому приміщенні  завжди поставало особливо гостро.  Але у новому навчальному році діти навчатимуться у теплому, добре облаштованому клубі.

Ще раз дякуємо всім киянам, які підтримали ці проекти під час голосування!

Нагадуємо, що Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

Слідкуйте разом з нами за неймовірними змінами, які здійснюються завдяки активній участі громадян у житті рідного міста і району!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук