Головна  →  Новини  →  21 квітня 2017

У Подільській РДА відбувся семінар-нарада з питань охорони праці (фото)

У Подільській РДА відбувся семінар-нарада з питань охорони праці (фото)

28 квітня наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній День охорони праці. Вчора, 20 квітня, з цієї нагоди в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбувся семінар-нарада на тему “Оптимізація збору та використання даних з охорони праці”.

Виконуючий обов’язки голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик привітав учасників заходу з прийдешнім професійним святом та вручив грамоти райдержадміністрації кращим представникам району, які відповідають на своїх підприємствах, в установах та організаціях за охорону праці. У своєму виступі він також акцентував увагу присутніх на тому, що людське життя – це найвища соціальна цінність, і ніякими обставинами не можна виправити смерті людини.

«Ми всі повинні чітко усвідомити та пам’ятати, що поліпшення умов праці і її безпека одночасно зберігають здоров’я працівників та підвищують продуктивність праці і якість продукції, забезпечуючи тим самим конкурентоздатність виробництва. Прошу всіх роботодавців проаналізувати та переглянути організацію діяльності своїх підприємств та організацій  та вжити заходів з підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці працівників. Вважаю, що буде  доречним, якщо  керівники підприємств та профспілкові організації трудових колективів протягом квітня – травня вшанують пам’ять працівників, які загинули на виробництві, відвідають сім’ї потерпілих і винайдуть можливості для надання їм допомоги у вирішенні матеріальних, соціально – побутових та інших проблем», - зазначив Микола Григорович.

При розгляді питань, які були винесені на семінар-нараду, доповідачі наголошували на тому, що систематичне і достовірне збирання даних про стан охорони праці та травматизм на виробництві є об’єктивним підґрунтям для аналізу всіх аспектів травматизму й розроблення фахівцями заходів з профілактики. Також оптимізація та підвищення точності збирання даних з використанням новітніх інформаційних систем дасть змогу більш раціонально використовувати людські і матеріальні ресурси та підвищувати рівень безпеки на виробництві.

Завідувач сектору з питань охорони праці Подільської райдержадміністрації Тамара Мороз у своєму виступі привітала присутніх з професійним святом, подякувала їм за їхній внесок у створення безпечних умов праці, запобігання аваріям та виробничому травматизму. «Наша з вами щоденна робота вимагає постійного контролю, спрямованого на те, шоб людина,  яка прийшла на виробництво, була захищена від нещасних випадку або аварій. Бажаю вам з новими силами і натхненням продовжувати своїми фаховими діями забезпечувати безаварійну життєдіяльність ваших підприємств, установ та організацій. Нехайнещасні випадки оминають всі ваші об’єкти, а профзахворювання не мають ніякого відношення до ваших колективів», - сказала Тамара Миколаївна.

Учасники семінару також отримали методичні рекомендації щодо поліпшення стану охорони праці та профілактики нещасних випадків і професійних захворювань під час виробничого процесу, а наприкінці заходу взяли активну участь у вікторині-конкурсі на кращого знавця з питань охорони праці. Найактивніші та найерудованіші за правильні відповідді отримали заохочувальні призи.

Також усі присутні на семінарі-нараді мали можливість дискутувати, ставили питання доповідачам та отримували вичерпні та змістовні відповіді на них.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

 

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2021

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва станом 01.05.2021

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук