Головна  →  Новини  →  23 березня 2017

Проекти-переможці Бюджету участі звітуватимуть про реалізацію

Проекти-переможці Бюджету участі звітуватимуть про реалізацію

Усі питання, які виникають у ході реалізації проектів-переможців Бюджету участі, можуть і будуть вирішені через конструктивне обговорення та взаємодію громадськості та влади. На цьому наголосив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він переконаний – попередній етап Бюджету участі показав, що «ми можемо чути і розуміти одне одного, коли мова йде про благополуччя усього міста».

«Ми зустрічаємося досить часто, і це великий плюс. Адже саме через обговорення ми знаходимо ті рішення, які влаштовують усіх. Власне, основне, чого зараз прагнемо – це реалізація тих ідей, які визначені при голосуванні як кращі та найбільш потрібні Києву. Окрім того, зараз важливо продовжити напрацювання для наступного етапу – я знаю, що столиці вкрай потрібно віддавати частину коштів у розпорядження мешканців – для того, щоб люди могли на практиці долучатися до управління містом», – коментує Геннадій Пліс.

Він наголошує: для того, щоб оперативні питання вирішувалися якомога швидше, активісти, автори проектів і влада мають зустрічатися на короткі наради. Наступна така зустріч відбудеться на початку наступного місяця, на ній буде обговорено стан справ із реалізацією проектів. Також домовилися регулярно звітувати про перебіг подій зі втілення у життя проектів-переможців.

«Я задоволений, що нам вдалося відійти від декларування та приступити до дій. Виконавці так само, як і автори, мають розуміти – ці пропозиції справді потрібні Києву, адже вони відображають бажання найбільш активних і дієвих містян. Я хочу вірити, що наступний етап буде більшим не лише через виділені на реалізацію кошти, але й за кількістю активних учасників і хороших ідей від них. Адже всі ці зусилля в результаті дозволять нам реальними справами змінити місто», – підсумовує Геннадій Пліс.

Джерело: http://kievcity.gov.ua/news/48913.html

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук