Головна  →  Новини  →  6 березня 2017

Валентин Мондриївський прозвітував про роботу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за 2016 рік (фото)

Валентин Мондриївський прозвітував про роботу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за 2016 рік (фото)

3 березня в актовій залі Будинку дитячої творчості голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський публічно прозвітував про роботу районної влади у 2016 році.

На заході були присутні мешканці району, представники Громадської ради при Подільській райдержадміністрації, керівники органів самоорганізації населення, підприємств, установ району та структурних підрозділів адміністрації.  

Під час свого виступу Валентин Мондриївський докладно ознайомив присутніх з пріоритетними напрямками діяльності райдержадміністрації у 2016 році, розповів про проблемні питання, що ще потребують вирішення, та плани на 2017 рік.

«Порівнюючи роботу райдержадміністрації з попередніми роками, можу з впевненістю сказати, що позитивна динаміка має місце. Звичайно ще є над чим працювати і такий формат спілкування з громадою, керівниками підприємств, установ району дуже корисний. Сподіваюся, це стане гарною традицією, яка дасть можливість врахувати побажання мешканців, їхні думки та зауваження. І як наслідок - спільно спробувати знайти шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми. Адже мета у всіх одна – зробити Київ сучасним, комфортним та  розвиненим містом. Тому, працюємо далі, використовуючи досвід минулого року, рухаємося вперед», - підсумував все сказане голова району.

Після презентації звіту Валентин Мондриївський відповів на запитання присутніх щодо діяльності райдержадміністрації, вирішення проблемних питань життєдіяльності Подільського району та планів на 2017 рік.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук