Головна  →  Новини  →  24 листопада 2016

У Подільському районі розпочався «Тиждень позашкілля» (фото)

У Подільському районі розпочався «Тиждень позашкілля» (фото)

Традиційно, починаючи з 2002 року, в останній тиждень листопада в Києві відзначають День позашкільника. З цієї нагоди 22 листопада в Будинку дитячої творчості Подільського району відбулася концертно - розважальна програма, яка  урочисто відкрила районний «Тиждень позашкілля».

Під час заходу свої вміння і талант продемонстрували вихованці Народного художнього колективу “Дитяча опера” (керівник – заслужений працівник культури України, відмінник освіти України – Наталія Нехотяєва), Зразкових художніх колективів вокального ансамблю “Співаночка” (керівник – відмінник освіти України – Гелена Карпенко) та ансамблю сучасного спортивного танцю “Колібрі” (керівник – відмінник освіти України – Людмила Маслова), хореографічного ансамблю “АБВ плюс” (керівник – Відмінники освіти України – Андрій і Світлана Соколови) та Школи організаторів дозвілля “Святосвіт” (керівник – Ірина Хортова-Мельчинська).

Глядачі, якими були учні і вчителі шкіл району та батьки , з цікавістю спостерігали за всім, що відбувається на сцені та із задоволенням брали участь у веселих розвагах: підспівували і підтанцьовували на місцях, відгадували загадки, підтримували юних артистів бурхливими оплесками.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук