Головна  →  Новини  →  28 липня 2015

Членам родин загиблих учасників АТО вручили державні нагороди (фото)

Членам родин загиблих учасників АТО вручили державні нагороди (фото)

27 липня у Подільській райдержадміністрації  відбулося урочисте вручення нагород сім’ям загиблих учасників АТО.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України нагороджено трьох жителів Подільського району, які загинули під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджені солдати Ібрагімов Фаріз Расім-огли, Мусієнко Олег Петрович та Слобоженко Сергій Володимирович.

Державні нагороди рідним героїв вручив голова району Валентин Мондриївський.

«Я розумію, що жодні відзнаки і нагороди не повернуть найдорожчих, але нехай вони стануть свідченням відваги, мужності та самопожертви героїв, які назавжди залишаться у наших серцях і пам’яті. Вони приклад справжніх захисників, відданих своїй державі» , - підкреслив Валентин Миколайович.

Своє співчуття рідним загиблих героїв висловив військовий комісар Подільського району Олексій Привала. У своєму виступі він подякував батькам за те, що виховали чесних хлопців, справжніх патріотів країни, які добровольцями пішли боронити державу і віддали на вівтар Вітчизни найдорожче – своє життя.

Учасники заходу вшанували пам’ять всіх загиблих бійців, які  захищали суверенітет та територіальну цілісність України, хвилиною мовчання.

Після церемонії нагородження Валентин Мондриївський поспілкувався з рідними та близькими загиблих воїнів стосовно вирішення їхніх життєвих і побутових проблем. «Обов’язок влади допомогти та підтримати Вас у скрутну хвилину, зробити все можливе, щоб віддячити за те, що Ви втратили своїх рідних. Я, зі своєї сторони, як депутат Київради і як очільник Подільської райдержадміністрації докладу максимум зусиль і зроблю все, що в моїх силах і в моїй компетенції для того, щоб полегшити Ваше життя. Ви завжди можете розраховувати на мою допомогу», - зазначив він.

Переглянути всі фото

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб’єктів декларування 2020

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:                    (044) 463-72-53

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук