Головна  →  Новини  →  20 листопада 2023

Урок гідності «Історію пишемо МИ – кожен з нас» у бібліотеці імені Ганни Чубач

Урок гідності «Історію пишемо МИ – кожен з нас» у бібліотеці імені Ганни Чубач

17 листопада у бібліотеці імені Ганни Чубач для учнів 4-А та 7-Г класу Спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням ІТ відбувся урок гідності «Історію пишемо МИ – кожен з нас», присвячений Дню Гідності та Свободи.

Учасниця Революції Гідності, громадська діячка Тетяна Завойська розпочала розмову з пісні Артема Пивоварова «Маніфест» і долучила до її виконання третьокласників, а потім запропонувала визначити що таке «гідність», розповіла про створену фотовиставку «Вільні змалку!» та подарувала кожному буклет із цієї фотовиставки.

Пані Тетяна нагадала дітям про їхню активну участь в акції «Корисне сміття для ЗСУ» та познайомила з волонтеркою Оленою Некрашевич, старшим викладачем КПІ, яка займається реалізацією даної акції.

Діти мали можливість познайомитися та поспілкуватися з пані Оленою, а найактивніші учасники акції розповіли як вони долучили до акції своїх рідних, що дало можливість зібрати найбільше необхідних речей для військових.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

                          


Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природнього та воєнного характеру станом на 14.11.2023