Головна  →  Новини  →  9 листопада 2023

День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

9 листопада столиця та вся Україна відзначає День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

З цієї нагоди відбувся урочистий захід, під час якого заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик нагородив Грамотою Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток мистецької освіти, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівників сфери культури Подільського району!

За останні роки культурне життя столиці набуло надзвичайно важливого значення. Мистецтво є необхідним у житті кожної людини. Приємно, що попри усі складнощі сьогодення, ми знаходимо сили та можливості, знаходимо  форми та напрями задля розвитку та досягнень….

У мистецтві та культурі відображається не тільки реальний світ, оточення людини, не лише реальні умови її життя, але й суспільна самосвідомість народу, його менталітет, національний характер, спосіб життя, традиції, звичаї, мораль, система цінностей, світосприйняття. Наша культура – це ідентифікатор нашої нації, а під час війни вона стала ще і зброєю.

Спільні зусилля фахівців сфери культури, креативних індустрій та митців допомагають тримати український інтелектуальний та культурний фронт в умовах агресії російської федерації.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

                          


Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природнього та воєнного характеру станом на 14.11.2023