Головна  →  Новини  →  25 травня 2023

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)

Микола Дубовик провів засідання оперативного штабу (фото)

Сьогодні відбулось засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. У засіданні взяв участь заступник голови Микола Дубовик, а також керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

За інформацією керівництва КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва», 62 будинки залишаються без гарячого водопостачання та 2 будинки у пров. Полковому, 1 та на вул. Полковій, 55 - без холодного водопостачання через пошкодження тепломереж. На пошкоджених ділянках ведуться ремонтні роботи.

Крім того, під час засідання розглянули звернення, з якими звертаються подоляни до КБУ «Контактний центр міста Києва 15-51». Так, за минулий тиждень мешканців найбільше турбували питання ремонту асфальтового покриття на прибудинкових територіях та відновлення благоустрою дитячих майданчиків.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 21.12.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Хімічна небезпека

Російсько-українська війна