Головна  →  Новини  →  24 січня 2023

Функціонування Пунктів Незламності, відновлення навчального процесу в освітніх закладах та інше розглянули під час наради з обговорення оперативних питань (фото)

Функціонування Пунктів Незламності, відновлення навчального процесу в освітніх закладах та інше розглянули під час наради з обговорення оперативних питань (фото)

24 січня у Подільській РДА за участі тимчасового виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Сергія Коваленка, заступника Миколи Дубовика, виконувача обов’язків керівника апарату Яни Дацун, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств відбулась нарада з обговорення оперативних питань.

Присутні долучились до загальнонаціональної хвилини мовчання з вшанування світлої пам’яті воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань, спрямованих на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти нашої держави.

На початку наради Сергій Коваленко зазначив, що наразі на території Подільського району діють 30 Пунктів Незламності, які обладнані генераторами, забезпечені продуктами харчування довготривалого зберігання, питною та технічною водою, медичними аптечками тощо. Крім того, на території освітніх закладів заплановано створити додаткові (сплячі) Пункти Незламності, які будуть функціонувати тільки у разі нагальної необхідності – повного блекауту.

Заступник голови Микола Дубовик звернувся до керівників комунальних підприємств із вимогою бути готовими до невідкладних заходів реагування, оскільки очікується зниження температури з можливими снігопадами та заметами на дорогах. Також він акцентував увагу на тому, що з наступного тижня поновлюється учбовий процес у закладах освіти і районному управлінню освіти необхідно опрацювати питання щодо відновлення опалення у закладах з метою належного забезпечення процесу навчання.

Крім того, у ході наради йшла мова про те, що Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організовує оздоровлення дітей пільгових категорій у Закарпатській, Київській та Львівських областях. За детальною інформацією звертатися до начальника відділу молоді та спорту Подільської РДА Олени Кузьменко, тел.: 482-51-54.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Мапа ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ на території міста Києва

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 21.12.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Інвестиційне меню об'єктів оренди державної власності в місті Києві