Головна  →  Новини  →  24 січня 2023

У Подільській РДА відбулось засідання опікунської ради

У Подільській РДА відбулось засідання опікунської ради

24 січня провели чергове засідання опікунської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації. У засіданні взяв участь тимчасовий виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Коваленко та представники структурних підрозділів райдержадміністрації, які є членами опікунської ради.

На засіданні розглянуто заяву кандидата в опікуни (піклувальника) щодо направлення до Подільського районного суду міста Києва подання стосовно призначення його опікуном (піклувальником) над донькою у разі визнання її судом недієздатною (обмежено дієздатною) особою.

За результатами розгляду матеріалів одноголосно вирішено пропонувати органу опіки та піклування при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації підготувати та направити до Подільського районного суду міста Києва подання про доцільність призначення заявника опікуном (піклувальником) над донькою у разі визнання її судом недієздатною (обмежено дієздатною) особою.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Мапа ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ на території міста Києва

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 21.12.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Інвестиційне меню об'єктів оренди державної власності в місті Києві