Головна  →  Новини  →  8 грудня 2022

До уваги надавачів соціальних послуг!

До уваги надавачів соціальних послуг!

Надання соціальних послуг на професійній основі здійснюється на підставі укладених договорів між надавачами соціальних послуг та отримувачами.

Подовження строку надання соціальних послуг по прийнятих рішеннях можливе за умови пролонгації діючих договорів, шляхом складання акта оцінки  потреб особи/сім’ї у соціальних послугах.

Оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах здійснюється не менш як за 30 календарних днів до закінчення строку дії договору, якщо інше не передбачено таким договором.

За результатами складання акта оцінки потреб особи / сім’ї у соціальних послугах індивідуальний план вважається виконаним або він переглядається / коригується і долучається коригований індивідуальний план, а строк дії договору продовжується.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Мапа ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ на території міста Києва

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 21.12.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Інвестиційне меню об'єктів оренди державної власності в місті Києві