Головна  →  Новини  →  22 вересня 2022

Віталій Волошкевич провів засідання оперативного штабу (фото)

Віталій Волошкевич провів засідання оперативного штабу (фото)

22 вересня відбулось засідання оперативного штабу з питань роботи районного господарства в осінньо-зимовий період 2022-2023 років. У засіданні взяли участь заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Волошкевич, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

 
Ключовим питанням, яке обговорювали під час засідання, була підготовка житлових будинків до опалювального сезону. Станом на сьогодні отримано 523 акти готовності для житлових будинків комунальної форми власності.

Також у ході засідання головний інженер КП «Керуюча компанія з обслуговування житлово-комунального господарства Подільського району м. Києва» Віталій Музиченко доповів, що 223 житлові будинки у Подільському районі залишаються без гарячого водопостачання у зв’язку з пошкодженнями тепломереж. На всіх пошкоджених ділянках проводяться ремонтні роботи для найшвидшого відновлення постачання комунальної послуги в оселі мешканців.

Крім того, учасники засідання розглянули звернення, з якими звертаються подоляни до КБУ «Контактний центр міста Києва 15-51». Так, за минулий тиждень мешканців найбільше турбували питання відсутності гарячого водопостачання та роботи ліфтового господарства.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.09.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека

Приватизація за новими правилами: меню об'єктів