Головна  →  Новини  →  21 вересня 2022

У бібліотеці імені Джамбула Джабаєва експоновано виставку-плакат «Нам усім потрібен Мир!» (фото)

У бібліотеці імені Джамбула Джабаєва експоновано виставку-плакат «Нам усім потрібен Мир!» (фото)

Відповідно до Указу Президента України від 05.02.2002 № 100/2002 в Україні встановлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру. Це свято було засноване 30 листопада 1981 року. У 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. ООН проголосила це свято днем відмови від насильства і припинення воєнних дій в усьому світі. Емблемою свята стало зображення білого голуба з оливковою гілкою, яке створив Пабло Пікассо. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

Сьогодні для нашої держави це свято є особливо значущим. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат. З нагоди Дня миру в бібліотеці імені Джамбула Джабаєва експоновано виставку-плакат «Нам усім потрібен Мир!».

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

                          


Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природнього та воєнного характеру станом на 14.11.2023