Головна  →  Новини  →  5 серпня 2022

Гуманітарний пункт, який розташовано у Подільському районному в місті Києві центрі соціальних служб, поповнено продуктовими наборами (фото)

Гуманітарний пункт, який розташовано у Подільському районному в місті Києві центрі соціальних служб, поповнено продуктовими наборами (фото)

Нещодавно поповнено Гуманітарний пункт, який розташовано у Подільському районному в місті Києві центрі соціальних служб продуктовими наборами. Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України та БО «100 відсотків життя. Київський регіон» надали Центру нову партію гуманітарної допомоги, яку наразі отримують сімʼї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Окрім продуктів харчування та сезонного одягу спеціалісти Центру пропонують дорослим і дітям кваліфіковану психологічну допомогу.

Якщо Ви опинилися у скруті, або Вам потрібна психологічна підтримка телефонуйте: 428 28 85.

Центр працює понеділок-пятниця з 9.00 до 17.00, за адресою: пров. Бондарський 19.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послугСторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 15.07.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека