26 березня – 11 річниця створення Національної гвардії України
Сьогодні, 26 березня, з нагоди 11-ї річниці створення Національної гвардії України біля будівлі Подільської районної в місті Києві державної адміністрації підняли прапор Національної гвардії України.
🔸️У церемонії взяли участь представники військових частин 3030 та 3078 Національної гвардії України, виконувач обов’язків голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик та виконувач обов'язків керівника апарату Ірина Котлобай, а також працівники апарату Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.
🔹️Вшанували славетних воїнів Національної гвардії України, висловили їм слова подяки за оборону нашого міста від рашистської навали, за те що сьогодні нищать ворога на Східних і Південних регіонах нашої держави, за вірність своєму народові, Військовій присязі, за професіоналізм, ратну майстерність і самопожертву!
🔸️Нині воїни з високою відповідальністю також виконують покладені на них службово-бойові завдання щодо попередження правопорушень, забезпечення громадського порядку у столиці нашої держави – в місті Києві.
🔹️Велика шана та вдячність усім військовослужбовцям Національної гвардії України! Низький вам уклін! Зі святом вас!