Головна  →  Оголошення  →  19 січня 2022

Оголошення про призупинення проведення особистих прийомів громадян

Шановні громадяни!

Відповідно до п. 3.1. розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.01.2022 № 122 «Про деякі організаційні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CоV-2, на період дії карантину у 2022 році» - призупинено проведення особистих прийомів громадян до 31 березня 2022 року.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» у вас є можливість подати звернення через скриньку, яка встановлена у вестибюлі держадміністрації, надіслати поштою, подати електронне звернення за допомогою мережі Інтернет, а також викласти усне звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послугСторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.09.2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах)

Пам'ятка населенню в умовах надзвичайних ситуацій

Хімічна небезпека