Головна  →  Новини  →  3 грудня 2021

Форум до Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Форум до Міжнародного дня осіб з інвалідністю

3 грудня  спеціалісти Подільського центру соціальних служб долучились до форуму, приуроченому до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Даний захід на тему «Безбар’єрний простір як невід’ємна складова цивілізованої держави: змістовне наповнення Національної стратегії безбар’єрності України» провели в приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ» Громадська рада при КМДА з Громадською організацією «Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю».

Під час форуму розглядались питання соціальної політики в контексті доступності, реабілітаційної доступності до медичної сфери, інформаційне забезпечення, рівність та правовий захист.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2021

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук