Головна  →  Новини  →  26 листопада 2021

У Подільському районі вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років (фото)

У Подільському районі вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років (фото)

26 листопада керівництво Подільської районної в місті Києві державної адміністрації на чолі з виконувачем обов’язків голови Віталієм Волошкевичем долучилися до заходів на території району з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Так, відбулось покладання квітів до Пам’ятного хреста жертвам Голодомору на території церкви Миколи Набережного, яка знаходиться на вулиці Григорія Сковороди, 12/8.

«Штучно створений Голодомор 1932-1933 років минулого століття забрав по приблизним підрахункам понад 7 мільйонів життів українців. Таким чином комуністична влада намагалась приборкати український народ, підкорити колективізації. У результаті це обернулось страшною трагедією, розпачем та біллю, який торкнувся майже кожної української родини. Ми повинні завжди пам’ятати про цей злочин та про безвинні його жертви», - сказав Віталій Волошкевич.

Усі присутні вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання.

Нагадаємо, що 27 листопада о 16:00 Київ вшанує хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу – та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.

У цей день у столиці обмежать проведення заходів розважального змісту в будь-яких форматах. На території усього міста приспустять або вивісять із траурною стрічкою Державний прапор України. Кияни також долучаться до загальноукраїнської акції «Запали Свічку пам'яті». 27 листопада, після 16:00 засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам'ять про мільйони замучених голодом українців.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

Увага! Зміни у графіку роботи Подільської РДА на період дії карантину

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва!

До уваги суб’єктів декларування

Обговорення перейменування вулиць

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району міста Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації техногогенного, природного та воєного характеру станом на 01.11.2021

Дотримання пожежної безпеки в зимовий період

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук